Zbieraj z nami

Jesteś osobą z sercem na dłoni, charakteryzuje Cię niewiarygodny poziom empatii, często myślisz najpierw o innych potem o sobie? To mamy niesamowite szczęście, że może uda nam się Ciebie poznać i namówić Cię do współpracy. Dzięki Twoim cechom charakteru jesteś idealnym liderem dlatego namawiamy Cię do przyłączenia się do akcji „zbieraj z nami”.

Chcesz zorganizować w swojej miejscowości, społeczności lokalnej coś niesamowitego zorganizuj akcję jaką tylko sobie wymyślisz i będziesz w stanie ją przeprowadzić, a wszystko po to by pomóc chorym dzieciom. Skontaktuj się z nami i opowiedz o swoich pomysłach zbiórek na rzecz naszych podopiecznych „urodzeni optymiści”.

Jesteś nauczycielem/ką i chcesz, aby Twoja szkoła włączyła się w działania na rzecz chorych dzieci nic prostszego zaangażuj się razem z dziećmi w kampanię „zbieraj z nami”. Jeżeli podejmiecie się wszelkiego rodzaju działalności (np. kiermasz, zbiórki, zawody, zabawy, wspólne imprezy), którego celem będzie pomoc potrzebującym dzieciakom, to wówczas Wasze działania staną się godne podziwu, naśladowania i wzoru nie tylko dla uczniów, ale dla wszystkich ludzi, którzy będą mieli możliwość dowiedzenia się o Waszej akcji. Wy staniecie się ambasadorami pozytywnego zaangażowania, które przybliży chore dzieci do ich marzeń o być zdrowym.

Masz potrzebę wsparcia szczytnego celu i w Twoim życiu przyszedł czas na wieczory panieńskie i kawalerskie, śluby, chrzciny, komunie św., jubileuszowe urodziny to zapraszamy Cię do programuzbieraj z nami”. Poproś swoich gości, żeby zamiast kwiatów, wina, czekoladek, kartek i maskotek przeznaczyli te kwotę pieniężną do puszki, która będzie w dniu uroczystości koło gospodarzy lub przelali kwotę na konto fundacji „Masz Prawo”.

Jeśli wszyscy, wśród których zbierasz są Twoimi bliskimi znajomymi nie musisz rejestrować zbiórki. Po prostu zbieraj, a później przekaż nam dochód ze zbiórki. Jeśli jednak chcesz zbierać wśród nieznajomych w miejscu publicznym, potrzebne będzie dopełnienie kilku formalności. Nie jesteś pewna/pewny, czy Twoje działanie wymaga zarejestrowania zbiórki publicznej? Skontaktuj się z nami udzielimy wszelkich informacji.

Izabela Przywoźny-Kowalska

Kinga Przywoźny-Klucznik

Tel. 609-565-320S

Jeśli zdecydujesz się na ten rodzaj wsparcia, daj nam znać, ponieważ jeśli wyrazisz zgodę chętnie zamieścimy Twoją pozytywną akcję na naszej stronie.